| Výrobca | INDEL |
| Typ transformátora | zaliaty |
| Výkon | 0.6VA |
| Primárne napätie | 230V AC |
| Sekundárne napätie 1 | 12V |
| Prúd sekundárneho vinutia 1 | 0.05A |
| Montáž | PCB |
| Elektrická pevnosť izolácie | 4kV/60s |
| Trieda tesnosti | IP00 |
| Zhodné s normou | PN-EN 61558 |
| Tepelná trieda | Ta40B |
| Vývody sekundárneho vinutia | 7-9 |
| Vývody primárneho vinutia | 1-5 |
| Trieda izolácie | II |
| Rozmer A | 32.3mm |
| Rozmer A1 | 23.6mm |
| Rozmer B | 27.3mm |
| Rozmer B1 | 20.2mm |
| Rozmer C | 14.9mm |
| Rozmer C1 | 11.7mm |
| Rozmer M | 20mm |
| Rozmer P | 5.05mm |