| Typ transformátora | zaliaty |
| Výkon | 16VA |
| Primárne napätie | 230V AC |
| Sekundárne napätie 2 | 12V |
| Prúd sekundárneho vinutia 1 | 1.33A |
| Vývody | svorkovnica |
| Montáž | DIN |
| Hmotnosť | 500g |
| Trieda tesnosti | IP00 |
| Tepelná trieda | Ta40B |
| Zhodné s normou | PN-EN 61558 |
| Trieda izolácie | II |
| Elektrická pevnosť izolácie | 4kV/60s |
| Rozmer A | 58mm |
| Rozmer A1 | 39.6mm |
| Rozmer B | 49mm |
| Rozmer B1 | 42.7mm |
| Rozmer C | 43.2mm |
| Rozmer C1 | 33.4mm |
| Trieda horľavosti | UL94V-0 |