| Typ transformátora | zaliaty |
| Výkon | 120VA |
| Primárne napätie | 230V AC |
| Sekundárne napätie 2 | 24V |
| Prúd sekundárneho vinutia 1 | 5A |
| Vývody | svorkovnica |
| Montáž | DIN |
| Hmotnosť | 1.8kg |
| Trieda tesnosti | IP00 |
| Tepelná trieda | Ta40B |
| Zhodné s normou | PN-EN 61558 |
| Trieda izolácie | II |
| Elektrická pevnosť izolácie | 4kV/60s |
| Rozmer A | 89.8mm |
| Rozmer A1 | 69mm |
| Rozmer B | 75.8mm |
| Rozmer B1 | 52mm |
| Rozmer C | 77mm |
| Rozmer C1 | 65.4mm |
| Rozmer D | 97.5mm |
| Rozmer D1 | 60mm |
| Rozmer E | 107.5mm |
| Trieda horľavosti | UL94V-0 |