| Typ náradia | kliešte |
| Druh klieští | bočné, na strihanie |
| Materiál náradí | tvrdená oceľ |
| Zhodné s normou | DIN ISO 5749 |
| Rozmer B | 18mm |
| Rozmer C | 21,5mm |
| Rozmer D | 10mm |
| Rozmer E | 2mm |
| Rozmer F | 1,5mm |
| Rozmer G | 18mm |
| Dĺžka klieští | 160mm |
| Výrobná séria | ERGO® |
| Druh balenia | priemyselné |
| Druh rukoväte | Ergo |