| Typ náradia | kliešte |
| Druh klieští | bočné, na strihanie |
| Materiál náradí | tvrdená oceľ |
| Zhodné s normou | DIN ISO 5749 |
| Rozmer B | 14mm |
| Rozmer C | 17,5mm |
| Rozmer D | 8mm |
| Rozmer E | 1mm |
| Rozmer F | 1,2mm |
| Rozmer G | 14mm |
| Dĺžka klieští | 125mm |
| Výrobná séria | ERGO® |
| Druh balenia | priemyselné |
| Druh rukoväte | Ergo |