| Typ prepínača | páčkový |
| Počet všetkých polôh | 2 |
| Usporiadanie kontaktov | SPDT |
| Spôsob prepínania(položka v zátvorke znamená dočasnú polohu.) The position in bracket indicates momentary position. | ON-ON |
| Zaťažiteľnosť kontaktov AC @R(pri odporovej záťaži) pri odporovej záťaži | 16A / 250V AC |
| Vývody | konektory 6,3x0,8mm |
| Pracovná teplota | -25...70°C |
| Druh páčky | plochá |
| Rozmery montážneho otvoru | Ø12,7mm |
| Výška páčky | 16,4mm |
| Materiál páčky | polyamid |
| Stupeň ochrany | IP40 |
| Výrobná séria | 1700 |
| Počet stabilných polôh | 2 |