Technické parametre
| Typ batérie | Li-Ion |
| Veľkosť článku | 18650, MR18650 |
| Menovité napätie | 3,7 V |
| Kapacita | 3500 mAh |
| Vývody | nie je |
| Vonkajšie rozmery | Ø 18,5 × 66,5 mm |
| Maximálny prúd | 10 A |
| Max. impulzný prúd | 20 A |
| Vlastnosti | vysoký výstupný prúd |
Odporúčame k vyššie uvedenému výrobku:
Držiak pre 18650
2,25 EUR