| Typ relé | elektromagnetické |
| Usporiadanie kontaktov | SPDT |
| Menovité napätie cievky | 5V DC |
| Max. prúd kontaktov | 20A |
| Zaťažiteľnosť kontaktov AC @R(pri odporovej záťaži) | 10A / 250V AC |
| Zaťažiteľnosť kontaktov DC @R(pri odporovej záťaži) | 10A / 30V DC |
| Výrobná séria | 40.31 |
| Spínané napätie | max. 220V DC, max. 400V AC |
| Verzia relé | miniatúrne |
| Montáž | pätica, PCB |
| Odpor cievky | 38Ω |
| Vonkajšie rozmery | 29x12,4x25mm |
| Príkon cez cievku | 650mW |
| Materiál kontaktu | AgNi |
| Raster vývodov | 3,5mm |
| Prúd cievky | 130mA |
| Pracovná teplota | -40...85°C |