| Typ prepínača | páčkový |
| Počet všetkých polôh | 2 |
| Počet stabilných polôh | 1 |
| Usporiadanie kontaktov | DPDT |
| Spôsob prepínania(položka v zátvorke znamená dočasnú polohu.) | ON-(ON) |
| Zaťažiteľnosť kontaktov AC @R(pri odporovej záťaži) | 2A / 250V AC |
| Zaťažiteľnosť kontaktov DC @R(pri odporovej záťaži) | 5A / 28V DC |
| Vývody | pre spájkovanie |
| Pracovná teplota | -35...80°C |
| Druh páčky | guľatá |
| Rozmery montážneho otvoru | Ø6,35mm |
| Výška páčky | 10,41mm |
| Rozmery telesa | 12,7x11,43x8,89mm |
| Povrch kontaktu | postriebrené |
| Súvisiace produkty | ICE1 |
| Mechanická trvanlivosť | 40000 cyklov |